Jsou pohodlí nebo výkon jedinými možnostmi při nákupu ATV bláta?

nákupu

Pokud hodláte provádět nějaké vážné off-road řízení ve vašem ATV, pak byste měli investovat do typu pneumatik, které vám umožní nechat ripovat blátem a drsnými povrchy a zároveň provádět na chodníku. Vaše volba bude záviset na tom, jak agresivní chcete být, stejně jako na ovládání a stabilitě, na které se budete cítit nejpohodlněji.

Stejně jako různé rozměry, různé typy pneumatik s blátem obsahují vzory běhounu, které jsou vhodné pro velmi rozdílné typy terénu. Pochopení funkčních vlastností pneumatik, na které se podíváte, zajistí, že budete mít při jízdě mimo vozidlo co nejvíce z vašeho ATV zimní pneu.

Takže co byste měli hledat, když přijde na nákup sady pneumatik ATV? Aspekty pneumatik, které byste měli vzít na vědomí, zahrnují hloubku dezénu, tyče běhounu a jejich rozestupy, rozměr vrstev pneumatiky, ráfky ráfku a jak agresivní je pneumatika považována za.

Jedna z věcí, které je třeba vzít v úvahu, když kupujete pneumatiky ATV, je typ země, ve které budete cestovat. Když vezmeme vaše vozidlo mimo terén, můžete se setkat s širokým rozsahem terénu od drsných a skalních tratí k posunu písku a lepení bláta. Ačkoli budete chtít koupit pneumatiky, které jsou vhodné pro boj proti blátě, budete chtít také získat komfort, který přichází s více odpouštějící pneumatikou na tvrdých površích.

Celá myšlenka na pneumatiky s blátem je, že běhoun je vytvořen tak, aby zajistil dostatek uchopení při pokrytí povrchu, který je variabilní, posunutý, lepivý a blátivý. Pneumatika musí být schopna udržet na jakékoliv ploše, kterou se rozhodnete vzít, a musí být schopna vám poskytnout pohodlnou jízdu. Pokud si koupíte bláto, která je příliš agresivní, jinými slovy s příliš hlubokým běhounem, omezujete se pouze na jízdu mimo silnici. Chystáte-li pneumatiku, která je jen mírně agresivní, získáte pneumatiku, která bude mít dobré výsledky v blátě a také vám zajistí pohodlnou jízdu po silnici, abyste se tam dostali.

Takže než půjdete koupit pneumatiky, ujistěte se, že už víte, jakou výšku a šířku pneumatik potřebujete, aby se vešly na kola ATV.

Existuje rozmanitý výběr ATV bláta pneumatiky k dispozici a to by platit velké dividendy, pokud jste měli nakupovat a pečlivě zvážit, jaký druh jízdy budete dělat, a která sada pneumatik bude nejlépe hodí.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *